पूर्वको केपी ओली अब हुम्लामा जन्मनुपर्छः साँसद लामा

हुम्लाबाट प्रतिधित्व गदै आएका प्रतिनीधि सभाका सदस्य छक्कबहादुर लामाले पूर्व जन्मेका केपी ओली अब हुम्लामा पनि जन्मनुपर्ने बताएका छन् । तत्कालिन माओवादीकिो सश्स्त्रद्धण्दको समयमा ज्यान गुमाएका शहिद बत्त बुढाको नाममा स्थापना गरिएको स्मृति प्रतिष्ठानको भवनको उद्धघाटन गर्न गृहजिल्ला हुम्ला पुगेका साँसदले यस्तो बताएका हुन् ।

स्मृति भवनको उद्धघाटन गर्ने क्रममा गृहजिल्ला हुम्ला पुगेका साँसद लामाले पूर्व जन्मेका केपी ओली पनि अब हुम्ला जिल्लामा जन्मेपछि मात्रै पार्टीमा एकरुपता र एकता हुने उनले बताए ।
पार्टीमा एकरुपता र एकता हुनुपर्छ अनि मात्रै पार्टी रहन्छ र पार्टी चल्छ हैन भने पार्टी भएन भने हामी पनि कोही रहदैनौ साँसद लामाले भने । अब जिल्ला स्थित नेता कार्यकर्ता एकजुट एक मुट भएर अगाडी बढनु पर्ने कुरामा साँसद लामाले जोड दिए ।

तत्कालिन माओवादीको सश्स्त्रद्धण्दको समयमा ज्यान गुमाएका शहिद बुढाको सम्झनामा नेकपा हुम्लाले शहिद स्मृति प्रतिष्ठानको भवन स्थापना गरेको छ ।
स्मृति भवनको उद्धघाटनमा नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा केन्द्रिय सदस्य एवम जिल्ला ईन्चार्ज बिजय भण्डारी, जिल्ला अध्यक्ष लालकेश जैसी, कार्यालय सचिव कमल बोहरा लगायतका नेता कार्यक्रताहरुको उपस्थित रहेको थियो ।

प्रकाशित मितिः आइतवार, कार्तिक २, २०७७     2:46:06 PM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *